FERIE ZIMOWE JUŻ ZA NAMI.... 10.02.2017

To co dobre szybko się kończy, również ferie zimowe. W drugim tygodniu wakacji zimowych panowała dobra atmosfera i zabawa. Organizowane w tym czasie zajęcia pozwoliły na edukację i wychowanie dzieci w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny neurodydaktyki. 

Edukacja sensoryczna możliwa była na zajęciach artystyczno-plastycznych oraz ruchowych, głównie dzięki wykorzystaniu chusty Klanza. Duży wpływ odegrała także robotyka, ponieważ pokazała dzieciom, że cierpliwość i precyzja zawsze popłaca. Każde zajęcia uczyły kreatywności, logicznego myślenia, sprawności fizycznej i manualnej a także pobudzały wyobraźnie. Zostało wykształcone istotne zachowania społeczne, głównie za sprawą zajęć prowadzonych przez strażaka pożarnego.

Warsztaty nauczyły dzieci kultury osobistej oraz umiejętności współpracy. Dla najmłodszych, ferie zimowe stanowiły dobrą okazją do nabrania doświadczeń w samodzielnym spędzeniu dni poza domem. Istotnym plusem jest fakt, że rodzice mają możliwość spędzania większej ilości czasu z dziećmi, gdyż nie wyjeżdżają one na zimowisko poza miasto. 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia