Aktualności

30 czerwca 2016KAPELUSZOWY ZAWRÓT GŁOWY

Już po raz szósty, ulicami naszego miasta przeszli Seniorzy w barwnych strojach. Przemarsz kapeluszowy, to coroczne święto dedykowane nieco starszym studentom. Obowiązkowym elementem stroju był oczywiście… kapelusz. Seniorzy wykazali się dużą kreatywnością i fantazją. Reprezentanci Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki stanowili grupę mieszkańców Bydgoszczy Osielska, Więcborka oraz Szubina. Parada przeszła z Placu Wolności na Plac Teatralny, gdzie przygotowany został program artystyczny dla wszystkich uczestników.

więcej
8 czerwca 2016JEDEN DZIEŃ DLA NAS. DZIEŃ DZIECKA I RODZICA

10 czerwca, godz.14.00 - 18.00, kampus Wyższej Szkoły Gospodarki

Zapraszamy rodziców z dziećmi na zabawy oraz bezpłatne porady i konsultacje. Ta zindywidualizowana forma odwiedzin pozwoli Państwu na poznanie naszej oferty. Obowiązują zapisy na poszczególne wydarzenia, zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy acm@byd.pl z dopiskiem „Jeden dzień dla nas” bądź pod numerem telefonu 52 567 07 82.

więcej
1 czerwca 2016BĄDŹ KREATYWNY

Niepubliczny Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza wszystkie dzieci z Bydgoszczy w wieku 4-13 lat na bezpłatne warsztaty cykliczne Mały Konstruktor, Modelarnia, Planszomaniak oraz Spotkania z fotografią, realizowane w ramach programu edukacyjno-wychowawczego BĄDŹ KREATYWNY.

 

więcej
akademia zdrowia
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia