Aktualności

5 sierpnia 2016WAKACJE W MIEŚCIE

Pierwszy tydzień sierpnia nie rozpieszczał nas pogodowo, mimo to podczas półkolonii letnich z Wyższą Szkołą Gospodarki panowała dobra atmosfera i zabawa. Organizowane w tym czasie zajęcia pozwoliły na nauczanie i wychowanie dzieci w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny neurodydaktyki.

więcej
1 sierpnia 2016POŁOWA WAKACJI ZA NAMI ...

Szybko mijają tegoroczne wakacje. Wydaje się, że dopiero co dzieci świętowały zakończenie roku szkolnego, a tymczasem mamy już sierpień ! Nic w tym dziwnego, skoro z nami nie ma czasu na nudę. Półkolonie z Wyższą Szkołą Gospodarki to czas spędzony na rozwoju intelektualnym, sportowym oraz manualnym z dużą dawką dobrego humoru każdego dnia.

więcej
22 lipca 2016NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ ? U NAS TO MOŻLIWE!

U nas nie ma czasu na nudę. Za nami kolejny, szalony tydzień półkolonii letnich organizowanych przez Centrum Projektów Edukacyjnych! Dzieci brały udział w licznych zajęciach rozwijających; nie zabrakło oczywiście warsztatów interaktywnych,plastycznych oraz ćwiczeń sportowych. Podczas każdego dnia dzieci poznawały ciekawe sposoby edukacji, polegające na łączeniu dobrej zabawy z nauką. 

więcej
akademia zdrowia
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia