Aktualności

1 sierpnia 2016POŁOWA WAKACJI ZA NAMI ...

Szybko mijają tegoroczne wakacje. Wydaje się, że dopiero co dzieci świętowały zakończenie roku szkolnego, a tymczasem mamy już sierpień ! Nic w tym dziwnego, skoro z nami nie ma czasu na nudę. Półkolonie z Wyższą Szkołą Gospodarki to czas spędzony na rozwoju intelektualnym, sportowym oraz manualnym z dużą dawką dobrego humoru każdego dnia.

więcej
22 lipca 2016NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ ? U NAS TO MOŻLIWE!

U nas nie ma czasu na nudę. Za nami kolejny, szalony tydzień półkolonii letnich organizowanych przez Centrum Projektów Edukacyjnych! Dzieci brały udział w licznych zajęciach rozwijających; nie zabrakło oczywiście warsztatów interaktywnych,plastycznych oraz ćwiczeń sportowych. Podczas każdego dnia dzieci poznawały ciekawe sposoby edukacji, polegające na łączeniu dobrej zabawy z nauką. 

więcej
15 lipca 2016NAUKA NA WESOŁO

Trzeci tydzień wakacji upłynął się w magicznych i barwnych nastrojach. I moduł nastawiony był na aktywność fizyczną i kreatywność. Pozwoliły na to liczne zajęcia sportowe, które odbywały się na specjalnie do tego przygotowanym terenie zieleni na kampusie Wyższej Szkoły Gospodarki jak również warsztaty artystyczne zorganizowane w dziecięcej pracowni plastycznej. 

więcej
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia