Aktualności

6 luty 2017FERIE ZIMOWE Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ GOSPODARKI

Pierwszy tydzień ferii zimowych już za nami. Brak śniegu nie wpłynął negatywnie na humor uczestników i panującą aurę. Ferie zimowe z Wyższą Szkołą Gospodarki to czas poświęcony na rozwoju intelektualny, sportowy oraz manualny z dużą dawką dobrego humoru.

więcej
27 stycznia 2017ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA TECHNIKA MASAŻYSTY

Centrum Edukacji Dorosłych w Bydgoszczy, przy Wyższej Szkole Gospodarki informuje o szansie bezpłatnej nauki w szkole policealnej na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA. Nauka trwa 2 lata. To niepowtarzalna okazja zdobycia dodatkowych kwalifikacji i dyplomu państwowego, który jest uznawany na terenie całej Unii Europejskiej.

więcej
5 stycznia 2017FERIE ZIMOWE CORAZ BLIŻEJ...

Dwa tygodnie prawdziwej laby i czasu wolnego od nauki, to okres na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Centrum Projektów Edukacyjnych zaprasza dzieci do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej pasji i dobrego humoru. Ferie zimowe w Wyższej Szkole Gospodarki organizujemy wykorzystując znakomite zaplecze kampusu Uczelni. Unikatowe położenie oraz rozległy, bezpieczny, ogrodzony teren z własnym zapleczem sportowym i rekreacyjnym, to dobre miejsce dla ciekawych świata dzieci.

więcej
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia