DZIEŃ OTWARTY DOMU KULTURY APK 15.01.2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Domu Kultury APK w roku szkolnym 2017/2018, spotkań z instruktorkami i instruktorami oraz bezpłatnego udziału w pokazowych warsztatach podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 20 stycznia w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG (ul. Królowej Jadwigi 14, bud. L).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Domu Kultury APK w roku szkolnym 2017/2018, spotkań z instruktorkami i instruktorami oraz bezpłatnego udziału w pokazowych warsztatach podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 20 stycznia w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG (ul. Królowej Jadwigi 14, bud. L).

godz. 11.00–11.45
Jeżdżą, chodzą i latają – witamy w świecie robotów

Podczas zajęć z robotyki dowiemy się, jak zbudować i zaprogramować robota – mechaniczne urządzenie wykonujące automatycznie określone zadania.

Dla kogo: dzieci w wieku 7-12 lat wraz z rodzicami / opiekunami

godz. 11.30–12.15
Jestem Superbohaterką, jestem Superbohaterem

Podczas zajęć plastycznych wykonamy autoportrety w skali 1:1 w technice malarskiej, rysunkowej lub mieszanej. W pracach przedstawimy swoje pasje i marzenia

Dla kogo: dzieci w wieku 7-10 lat wraz z rodzicami / opiekunami

11.30–13.00
Portret fotograficzny sto lat temu

Podczas zajęć w atelier wykonamy unikatowe portrety aparatem wielkoformatowym. Wykorzystamy właściwości światłoczułe papieru fotograficznego, który po naświetleniu w atelier wywołamy w ciemni.

Dla kogo: dzieci bez ograniczeń wiekowych wraz z rodzicami / opiekunami

*** Udział w pokazowych warsztatach jest bezpłatny / obowiązują zapisy: dk@byd.pl / ilość miejsc ograniczona ***

Aktualnie Dom Kultury APK prowadzi nabór na zajęcia stałe prowadzone w semestrze letnim, od lutego do czerwca. Więcej szczegółów na stronie www.domkultury.byd.pl

 

 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia