KOLEJNY TYDZIEŃ WAKACJI ZA NAMI 22.07.2017

Za nami praktycznie połowa wakacji. Czas leci szybko – ale szczęśliwi czasu nie liczą. Dla dzieci tydzień ten był pełen niespodzianek i dobrej zabawy. 

Podczas czwartego tygodnia wakacji z Wyższą Szkołą Gospodarki realizowane były zajęcia z projektowania swojej ulubionej zabawki 3D. Dzieci wykazały się dużą precyzją, logicznym myśleniem oraz sprawnością manualną. Dobra zabawa a także współpraca grupowa możliwa była na zajęciach edukacyjno-sensorycznych. Nie zabrakło aktywności fizycznej – zajęcia sportowe, sztuki walki a także warsztaty taneczne pozwoliły na sprawdzenie koordynacji a także na wzmocnienie sprawności fizycznej. Zajęcia poprowadzone przez Policję pokazały dzieciom jak ważne jest bezpieczeństwo (nie tylko podczas wakacji), natomiast Straż Pożarna zaprezentowała w jaki sposób należy zachowywać się podczas wypadków. Każde zajęcia realizowane były w oparciu o nasze motto „uczymy bawiąc - bawimy ucząc”; dlatego też uczestnicy dowiedzieli się jak można wykorzystać własną kreatywności, zdolności manualne a także w jakiś sposób można pobudzić własną wyobraźnie.

Zapraszamy Państwa do zapisów na kolejne tygodnie wakacji – gwarantujemy ciekawe zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów w bezpiecznym i magicznym zakolu Brdy. Dla najmłodszych, półkolonie są dobrą okazją do nabrania doświadczeń w samodzielnym spędzeniu dni poza domem. Nasza zajęcia uczą kultury osobiste a także pozwalają przygotować się do pierwszego spotkania z rzeczywistością szkolną. Dodatkowo istotnym plusem jest fakt, że rodzice mają możliwość spędzania większej ilości czasu z dziećmi, gdyż nie wyjeżdżają one na wakacje poza miasto. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

akademia zdrowia
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia