WORTAL EDUKACJA Witamy na stronach Centrum Projektów Edukacyjnych Wyższej Szkoły Gospodarki

Opracowujemy, organizujemy i prowadzimy zajęcia edukacyjne aktywizacyjne dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli oraz seniorów. Naszym zadaniem jest inspirowanie i pobudzanie do nowoczesnej edukacji ustawicznej oraz upowszechnianie wiedzy na ten temat. Współpracują z nami wybitni specjaliści z różnych dyscyplin naukowych z wieloletnim doświadczeniem edukatorskim i trenerskim.

Aktualności

14 października 2016STUDIUM PODYPLOMOWE WYŻSZEJ SZKOŁY GOSPODARKI W BYDGOSZCZY

Informuje, że do 11 listopada 2016 prowadzona jest rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli, którzy mogą zdobyć uprawnienia do nauczania dodatkowych przedmiotów lub uzyskać dodatkowe kompetencje. W okresie rekrutacji na semestr zimowy 2016/2017 na wiele kierunków obowiązują ceny promocyjne.

więcej
11 października 2016UZYSKAJ KWALIFIKACJE PEDAGOGICZNE

Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne Wyższej Szkoły Gospodarki, informuje, że trwa rekrutacja na Cykl Pedagogiczny roku akademickiego 2016/2017.

więcej
7 października 2016UNIWERSYTET DZIECIĘCY - REKRUTACJA

Uniwersytet Dziecięcy zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach, podczas których dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi studenci. Nowatorstwo tego pomysłu polega na założeniu, że dzieci w wieku 6-12 lat mają możliwość uczenia się poprzez bezpośredni kontakt z autorytetami akademickimi w danej dziedzinie. Cieszy nas duże zainteresowanie tą ofertą (blisko 200 Studentów w I edycji). Staramy się doskonalić i modyfikować formułę Uniwersytetu Dziecięcego uwzględniając potrzeby i opinie uczestników.

więcej
11000 osób zaufało nam
41 filii Regionalnej Sieci
UTW WSG
21073972 wartość prowadzonych lub
nadzorowanych projektów
1825 dni trwał projekt
„Nowe kompetencje
- nowe możliwości”
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia