WORTAL EDUKACJA Witamy na stronach Centrum Projektów Edukacyjnych Wyższej Szkoły Gospodarki

Opracowujemy, organizujemy i prowadzimy zajęcia edukacyjne aktywizacyjne dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli oraz seniorów. Naszym zadaniem jest inspirowanie i pobudzanie do nowoczesnej edukacji ustawicznej oraz upowszechnianie wiedzy na ten temat. Współpracują z nami wybitni specjaliści z różnych dyscyplin naukowych z wieloletnim doświadczeniem edukatorskim i trenerskim.

Aktualności

16 sierpnia 2016FANTASTYCZNY TYDZIEŃ WAKACJI

Za nami przedostatni tydzień półkolonii letnich z Wyższą Szkołą Gospodarki. Podczas pięciodniowego moduły zostały zrealizowane najważniejsze potrzeby dzieci a także różnorodne cele związane z organizacją kreatywnego i edukacyjnego wypoczynku dla dzieci.

więcej
5 sierpnia 2016WAKACJE W MIEŚCIE

Pierwszy tydzień sierpnia nie rozpieszczał nas pogodowo, mimo to podczas półkolonii letnich z Wyższą Szkołą Gospodarki panowała dobra atmosfera i zabawa. Organizowane w tym czasie zajęcia pozwoliły na nauczanie i wychowanie dzieci w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny neurodydaktyki.

więcej
1 sierpnia 2016POŁOWA WAKACJI ZA NAMI ...

Szybko mijają tegoroczne wakacje. Wydaje się, że dopiero co dzieci świętowały zakończenie roku szkolnego, a tymczasem mamy już sierpień ! Nic w tym dziwnego, skoro z nami nie ma czasu na nudę. Półkolonie z Wyższą Szkołą Gospodarki to czas spędzony na rozwoju intelektualnym, sportowym oraz manualnym z dużą dawką dobrego humoru każdego dnia.

więcej
11000 osób zaufało nam
41 filii Regionalnej Sieci
UTW WSG
21073972 wartość prowadzonych lub
nadzorowanych projektów
1825 dni trwał projekt
„Nowe kompetencje
- nowe możliwości”
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia