WORTAL EDUKACJA Witamy na stronach Centrum Projektów Edukacyjnych Wyższej Szkoły Gospodarki

Opracowujemy, organizujemy i prowadzimy zajęcia edukacyjne aktywizacyjne dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli oraz seniorów. Naszym zadaniem jest inspirowanie i pobudzanie do nowoczesnej edukacji ustawicznej oraz upowszechnianie wiedzy na ten temat. Współpracują z nami wybitni specjaliści z różnych dyscyplin naukowych z wieloletnim doświadczeniem edukatorskim i trenerskim.

Aktualności

30 października 2017FERIE ZIMOWE Z WSG - TWÓRCZE I KREATYWNE

Informujemy, iż ruszyły zapisy na ferie zimowe, realizowane pod hasłem "Ferie zimowe z WSG - twórcze i kreatywne". Zapraszamy Państwa dzieci do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej pasji oraz dobrego humoru. 

więcej
16 października 2017TWORZYMY, WSPIERAMY, POMAGAMY ...

Centrum Usług Społecznych serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które na co dzień towarzyszą dzieciom oraz młodzieży w ich wzrastaniu. Proponujemy warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, szkolenia dla rodziców, warsztaty dla specjalistów oraz punkt konsultacyjny – Indywidualne Konsultacje ze specjalistami.

więcej
4 października 2017ZAPISY NA ZAJĘCIA DODATKOWE

Dom Kultury Akademicka Przestrzeń Kulturalna przy Wyższej Szkole Gospodarki prowadzi nabór na zajęcia stałe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży do 18 roku życia, realizowane w roku szkolnym 2017/2018. W ofercie: warsztaty fotograficzne, warsztaty plastyczne i muzykalniające, Klub Legomianiaka, Klub Modelarza oraz Klub gier planszowych.

więcej
11000 osób zaufało nam
41 filii Regionalnej Sieci
UTW WSG
21073972 wartość prowadzonych lub
nadzorowanych projektów
1825 dni trwał projekt
„Nowe kompetencje
- nowe możliwości”
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia