WORTAL EDUKACJA Witamy na stronach Centrum Projektów Edukacyjnych Wyższej Szkoły Gospodarki

Opracowujemy, organizujemy i prowadzimy zajęcia edukacyjne aktywizacyjne dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli oraz seniorów. Naszym zadaniem jest inspirowanie i pobudzanie do nowoczesnej edukacji ustawicznej oraz upowszechnianie wiedzy na ten temat. Współpracują z nami wybitni specjaliści z różnych dyscyplin naukowych z wieloletnim doświadczeniem edukatorskim i trenerskim.

Aktualności

14 września 2016BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA PRIORYTETEM DZIAŁAŃ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO I NAUCZYCIELI

Fundacja Gaudeamus w Bydgoszczy pragnie, już po raz trzeci, zaprosić na szkolenia skierowane dla nauczycieli i uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania realizowane są z ramienia Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. 

więcej
12 września 2016 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA A NAUCZANIE PIERWSZEJ POMOCY

W dniach 20-21 października 2016 na terenie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy - zintegrowane działania służb ratowniczych i placówek oświatowych”. 

więcej
7 września 2016TECHNIK MASAŻYSTA - DYPLOM NA DOBRY ZAWÓD

Szkoła Medyczna CED (Centrum Edukacji Dorosłych) przy Wyższej Szkole Gospodarki zaprasza do bezpłatnej nauki TECHNIKA MASAŻYSTY.

więcej
11000 osób zaufało nam
41 filii Regionalnej Sieci
UTW WSG
21073972 wartość prowadzonych lub
nadzorowanych projektów
1825 dni trwał projekt
„Nowe kompetencje
- nowe możliwości”
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia